Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Статус наявності
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Фільтри для крапельного поливу

Відображати:
Сортування
Код: 1802
Пропонуємо купити фільтр сітчастий для системи крапельного зрошення за оптовою ціною.   Ф
110.99 грн.
Код: 1803
У нас Ви можете купити фільтр дисковий для системи крапельного зрошення. Фільтр дисковий признач
147.99 грн.
Код: 1801
Ви можете купити оптом дисковий фільтр для систем крапельного зрошення. Фільтр для очищення
147.99 грн.
Код: 1806
магазині "ОптоМания" ви можете купити оптом фільтр для крапельного зрошення.  
577.00 грн.
Код: 1800
В нашому магазині пропонуємо купити Фільтр для системи крапельного зрошення сітчастий.  
92.49 грн.
Код: 1804
Пропонуємо купити сітчастий фільтр для системи крапельного зрошення.   Фільтр сітчас
291.00 грн.
Код: 1805
У нас на сайті пропонуємо купити фільтр для крапельного зрошення сітчастий.   Сітчастий ф
332.99 грн.
Фільтри для крапельного поливу

Фільтри для крапельного поливу в інтернет-магазині "ОптоМания".

Система крапельного поливу, встановлена на приватній ділянці або на великому промисловому полі - це найефективніший спосіб поливу рослин. Така система майже не вимагає догляду і при правильній експлуатації працює роками. Але майже не вимагає - це не означає, що догляд зовсім непотрібний. Перше,за чим потрібно стежити - це за чистотою води, що подається. Якщо ви хочете, що б крапельні стрічки і багаторічні крапельні трубки в складі вашої системи поливу виконували свої функції протягом декількох років, ви можете купити фільтри для системи крапельного поливу оптом на нашому сайті.

Для поливу з використанням крапельної технології воду в більшості випадків беруть з найближчого джерела. Це може бути як розташований поруч водойма, так і колодязь або пробурена в землі свердловина. Вода в таких випадках завжди брудна. У ній міститься розчинений грунт і інші природні елементи. При викачування води з колодязів або свердловин за допомогою насосів в ній завжди міститься велика кількість піску. Все це забруднює крапельну систему, і в першу чергу страждають найдорожчі її елементи - краплинні стрічки та багаторічні крапельні трубки, забезпечені емітером. Така вода містить велику кількість мікрофлори, і це має великий вплив на здоров'я рослин, викликаючи велику кількість захворювань і згубно позначається на врожаї в цілому.

Що б уникнути подібних ситуацій, необхідно подавати в систему чисту воду. Для цього необхідно купити Фільтр для крапельного поливу і встановити його. Фільтр не пропустить пісок і іншу міститься у воді бруд, і ваша система буде функціонувати безвідмовно.

Фільтри для систем крапельного зрошення купити які ви можете у нас на сайті бувають декількох різновидів. Вибір фільтра залежить не від ціни і ефективності, а від умов, в яких він буде застосовуватися. Які бувають фільтри для крапельного поливу?

- дискові крапельні фільтри,
- сітчасті фільтри для крапельного поливу,
- піщано-гравійні крапельні фільтри.

Найпростіший (і дешевий) варіант-це дисковий фільтр. Простота варіанту передбачає послідовну установку декількох фільтрів для більш ретельного очищення. Такі фільтри виготовляються, в основному, з пластику. Мають чималий термін експлуатації. Фільтруючий елемент - дисковий картридж. Складається з набору дисків з радіальними канавками. Такий фільтр добре утримує міститься у воді пісок і дрібний гравій. Фільтруючий елемент при необхідності легко миється під напором води. Дискові крапельні фільтри завдяки невисокій ціні і довгому терміну експлуатації якнайкраще підходять для приватних господарств.

Сітчасті фільтри для систем крапельного поливу. Фільтруючий елемент - сітчастий картридж. Такий картридж при необхідності легко промивається. Фільтр надійний, має не високу ціну, простий в обслуговуванні. Випускаються сітчасті фільтри для систем крапельного поливу в різних варіантах. Відмінності полягають в діаметрі різьблення кріплення, і в пропускній здатності. Такі фільтри успішно використовуються і невеликих приватних господарствах, і на фермерських полях. Якщо ви хочете купити сітчастий фільтр для крапельного поливу, то також звертайте увагу на розмір осередку сітки.

Для великих фермерських господарств, у випадках, коли вода для поливу береться з природних відкритих водойм, найкращим варіантом буде використання в системі зрошення піщано-гравійних фільтрів для крапельного поливу. Фільтрація води при поєднанні піску і гравію проводиться дуже прецизійно, відбувається очищення води від всіляких добавок і домішок. Ці фільтруючі елементи мають високу пропускну здатність і застосовуються для систем де вода подається з природного відкритого джерела: озеро, водойма, Річка, інше. Більшість таких фільтрів мають режим автоматичного промивання. Вартість їх висока, але вони себе окупають при використанні на великих площах.

Систему крапельного поливу, яка встановлена на вашій ділянці, рекомендується періодично оглядати. Це не займає багато часу, але дозволяє уникнути неприємних ситуацій. Якщо при огляді ви помічаєте уповільнення виходу крапель з колекторів, то це свідчить про їх забрудненні. В такому випадку обов'язково огляньте фільтр, при необхідності промийте картридж. Ці нескладні дії дозволять підтримувати систему крапельного зрошення в гарному, робочому стані.

Фільтри для крапельного поливу оптом купити в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині!