Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Статус наявності
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Внесення добрив

Відображати:
Сортування
Код: 1823
В нашому магазині пропонуємо купити вузол підгодівлі для крапельного поливу. Удобрювальний вузол
250.00 грн.
Код: 1822
У нас на сайті пропонуємо купити інжектор для системи крапельного зрошення.   Інжектор дл
147.99 грн.
Код: 1821
Пропонуємо купити оптом інжектор для системи крапельного зрошення. Інжектор для внесення добрив
184.99 грн.
Внесення добрив

Інжектори для внесення добрив в системи крапельного зрошення в інтернет-магазині "Оптоманія".

Системи крапельного поливу крім своїх незаперечних переваг щодо забезпечення рослин необхідною кількістю вологи можуть бути використані для такої важливої справи, як внесення добрив. Цей процес називається фертигацією, і реалізувати таку технологію досить просто як на великих полях, так і на приватних ділянках і городах. Купити інжектори для внесення добрив в системи крапельного поливу ви можете в нашому магазині за оптовими цінами.
При внесенні добрив з допомогою систем крапельного поливу вони і в таких ситуаціях проявляють свою високу ефективність і економічність. Причому використана подібна технологія може на абсолютно будь-яких сільськогосподарських і декоративних рослинах. Переваг використання методу фертигації безліч. Порівняно з іншими методами підживлення рослин, препарати чинять набагато більш дозовано і рівномірно, і, що найважливіше - саме в кореневу зону вирощуваної культури. Причому дозування легко регулюється, що дуже важливо, адже на різних етапах розвитку рослинам необхідна різна кількість підгодівлі. Добрива подаються в розчиненому у воді вигляді, а значить більш легко засвоюються рослинами. Ну і крім економії добрив такий метод також значно полегшує працю і економить ваш час.

Способів внесення добрив з використанням систем крапельного зрошення існує кілька, і тут все залежить від масштабів виробництва.

1. На великих площах застосовується удобрювальна ємність. У таку ємність поміщаються сухі добрива, і поступово розчиняючись проходить водою. Такий спосіб відмінно підходить для великих полів, але володіє істотними недоліками - він не дозволяє досягти точної дозованості добрив - раз. І у зв'язку з тим, що добрива розчиняються не рівномірно, то також не рівномірно подаються на полі - більш концентровано на початку процесу, це два. Проте використання удобрительной ємності виправдано при великих масштабах виробництва сільськогосподарської продукції.

2. Використання дозуючого насоса. Це найдорожчий спосіб внесення добрив з використанням систем крапельного поливу. Крім вартості обладнання, також підвищуються витрати на періодичне техобслуговування. Застосування дозуючих насосів при краплинному зрошенні дозволяє з високою точністю встановлювати концентрацію живильного розчину. Це найкращий варіант для використання в теплицях.

3. Використання інжектора для внесення добрив купити який вам пропонуємо - це найпростіший і дешевий спосіб фертигації. Це найоптимальніший варіант не тільки для приватних ділянок, але і для невеликих фермерських господарств. Використання інжектора для подачі добрив дозволяє досягти достатню точність дозування подачі добрив, не вимагає великих фінансових витрат, але при цьому значно полегшує працю та економить час.

Купити все для внесення добрив за допомогою систем крапельного поливу ви можете в нашому магазині з доставкою по Україні!