Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Біозахист рослин (Гуапсін, Тріхофіт)

Відображати:
Сортування
Код: 2707
Ви можете купити оптом біопрепарат Тріхофіт в магазині "ОптоМания". Тріхофіт - біопрепар
25.20 грн.
Код: 2706
Пропонуємо купити оптом біопрепарат Гуапсін у нас на сайті. Гуапсін - біопрепарат широкого спектр
32.30 грн.
Код: 2705
У нас на сайті пропонуємо купити оптом біопрепарат Гуапсін. Мікробіологічний препарат Гуапсін при
25.20 грн.
Код: 2708
Пропонуємо купити біопрепарат Тріхофіт в нашому магазині.   Біопрепарат Тріхофіт - фунгіцид
32.30 грн.
Біозахист рослин (Гуапсін, Тріхофіт)

Препарати для біозахисту рослин (Гуапсін, Тріхофіт) в інтернет-магазині "ОптоМания".

Комахи-шкідники і хвороби рослин — це дві основні причини втрати врожаю. Боротися з ними можна за допомогою сучасних хімічних засобів захисту. Такі методи ефективні, але не позбавлені своїх недоліків. В першу чергу це звичайно накопичення хімічних речовин в грунті і самому врожаї. Біопрепарати для захисту рослин купити які ви можете в нашому магазині повністю позбавлені цих недоліків.
Біопрепарати для захисту рослин містять в своїй основі живі мікроорганізми. Ці мікроорганізми не мають ніякої токсичністю і не представляють абсолютно ніякої небезпеки як людині, так і природі. Біопрепарати для захисту рослин від хвороб і шкідників не накопичуються в грунті або врожаї і не виявляють будь-яких ознак хімічної активності.

Препарати для біозахисту рослин по впливу можна розділити на дві групи.
Перша група препаратів впливає безпосередньо на культурну рослину і підвищує імунітет. Результатом такого впливу стає менша схильність рослин захворювань і стійкість проти комах-паразитів. Ці препарати рекомендується застосовувати як профілактичні.
Друга група біопрепаратів для захисту рослин вбиває шкідників і повністю пригнічує збудників хвороб. Застосування подібних препаратів рекомендується в лікувальних цілях.
Біопрепарати впливають одночасно як на комах-шкідників, так і на збудників хвороб, та їх застосування виявляється набагато більш ефективним, ніж застосування хімічних засобів захисту. Це пов'язано з тим, що комахи-паразити самі нерідко є переносниками різних захворювань, і просте їх знищення за допомогою хімічних інсектицидів не рятує рослини від переданих інфекцій.

Переваг застосування біопрепаратів для захисту рослин безліч.

1. Біопрепарати сприяють тривалому зберіганню врожаю, знищуючи будь-які види хвороботворних бактерій.
2. Засоби біологічного захисту рослин мають широкий спектр дії. Вони здатні одночасно захищати здорові рослини від різних хвороб, лікувати заражені і забезпечувати захист від шкідників.
3. Біопрепарати, засновані на живих організмах, оптимізують живлення рослин. Відбувається це завдяки двом факторам. По-перше, застосування біопрепаратів активує метаболічні процеси в організмі рослин. По-друге, бактерії, що входять до складу препаратів, перетворять різні сполуки мінеральних речовин у форми, найбільш доступні для засвоєння рослинами. При цьому також відбувається стимуляція росту і розвитку культури.
4. У рослинах відбувається накопичення поживних речовин. Це підвищує стійкість до патогенних природних факторів влітку, а також забезпечує більш тривале зберігання врожаю взимку.

Застосування біологічних засобів захисту рослин повністю виправдовує себе економічно. Крім цього, ці кошти дозволяють значно економити час, оскільки вимагають значно меншої кількості обробок ділянки.

Купити засоби біозахисту рослин ви можете в нашому магазині з доставкою по Україні!