Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Статус наявності
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Фітинги для краплинної стрічки

Відображати:
Сортування
Код: 1775
В нашому магазині пропонуємо купити ущільнювальні кільця для кранів і фітингів крапельного поливу.
0.71 грн.
Код: 1778
В нашому магазині ви можете купити оптом трійник затискний для краплинної стрічки.   трій
3.19 грн.
Код: 1770
Ви можете купити оптом стартер для стрічки краплинного поливу з ущільнювальною гумкою. Старт-конне
2.00 грн.
Код: 1771
Ви можете купити оптом штуцер врізний з підтиском для стрічки краплинного поливу.Старт-коннектор врі
2.30 грн.
Код: 7653
В нашому магазині пропонуємо купити перехідною кран для краплинної стрічки. Перехідною кран для кр
7.00 грн.
Код: 1781
Пропонуємо купити оптом перехідник з багаторічною труби на стрічку крапельну. Застосовується для
2.70 грн.
Код: 1777
Пропонуємо купити оптом трійник з затискачами для краплинної стрічки. Трійник з затискним гайок&
3.75 грн.
Код: 1773
Пропонуємо купити оптом кран для стрічки краплинного поливу з підтиском.   Миникран старт
5.80 грн.
Код: 1774
В нашому магазині пропонуємо придбати ремонтні муфти для краплинної стрічки.   Ремонтні м
2.00 грн.
Код: 1776
Ви можете придбати куточок на стрічку крапельну затискний в нашому магазині. Куточок для стрічки
3.30 грн.
Код: 1772
Ви можете купити кран-стартер з підтиском для краплинної стрічки в нашому магазині. Стартовий кр
7.20 грн.
Код: 8315
В нашому магазині пропонуємо придбати ремонтні муфти для краплинної стрічки. Заглушка для поверх
14.00 грн.
Код: 1782
Пропонуємо купити оптом заглушку з затиском для краплинної стрічки. Заглушка обтискна викор
1.80 грн.
Фітинги для краплинної стрічки

Фітинг для крапельної стрічки в інтернет-магазині "Оптоманія".

Крапельна система поливу на сьогоднішній день є найпрогресивнішою. Для побудови якісної, і головне - безвідмовної крапельної системи потрібні не тільки гарна крапельна стрічка, довговічні труби, але і деталі і вузли, які з'єднують їх разом, створюючи закінчену конструкцію. Ці вузли для з'єднання - фітинги для крапельної стрічки купити оптом ми пропонуємо в нашому магазині.

Система крапельного поливу дозволяє точечно поливати рослини на ділянках будь-якої площі, від невеликого домашнього городу до великих промислових полів. При цьому вона однаково ефективна в будь-яких умовах. Фітинги для крапельної стрічки дозволяють організовувати полив вашої ділянки найоптимальнішим чином. Фітинги (з'єднувачі) для крапельної стрічки дають можливість конфігурації системи зрошення будь-якої складності. Якщо у вас ділянку зі складною схемою розташування рослин, ви без зусиль за допомогою фітингів з'єднайте крапельну стрічку так, як вам необхідно.

Різні типи фітингів для з'єднання крапельної стрічки. З'єднувачі крапельної стрічки розрізняються за своїм застосуванням. В першу чергу для систем крапельного зрошення необхідний старт-коннектор. Ці фітинги використовуються для з'єднання крапельної стрічки з магістральною трубою. Ми пропонуємо купити старт-коннектори для крапельних систем як найпростіші, призначені для прямого з'єднання, так і складніші і функціональні. Приміром, старт-коннектор з краном (або просто стартовий кран для крапельного поливу) дозволяє в разі необхідності перекрити подачу воду на певні ділянки. Це може знадобитися в самих різних ситуаціях. Наприклад, при подачі добрив або будь-яких інших хімічних розчинів тільки до певних груп рослин. Також старт-коннектори (як і будь-які інші фитинговые з'єднувачі) з краном зручні тим, що дозволяють з легкістю регулювати інтенсивність поливу певних ділянок поля. 

Коли ви будете купувати старт-коннектори для крапельного поливу, пам'ятайте, що вони відрізняються не тільки розмірами, але і способами кріплення до магістральної труби.
Прості з'єднувальні фітинги. Призначені для з'єднання крапельної стрічки. Використовуються для подовження, розгалуження і в інших випадках. Бувають самих різних видів. Служать для з'єднання двох або трьох (фітингові Трійники) стрічок, прямо або під кутом. Також бувають оснащені краном.
Ремонтний фітинг для крапельної стрічки (ремонтна муфта). Дозволяє уникнути заміни стрічки в разі її пошкодження або розриву. Коштує дешево, встановлюється за кілька хвилин, дуже надійний. Застосування такого фітинга може сильно вас виручити.

Заглушки для крапельної стрічки. Дозволяють герметично закупорити кінець крапельної стрічки. Якщо ви ставите заглушки під час транспортування або укладання стрічки, то будете абсолютно впевнені у тому, що ніякий бруд не потрапить всередину і з часом не викличе забруднення щілин або емітерів.

Від якості фітингів для крапельної стрічки залежить безперебійність і надійність системи в цілому. Купити фітинги для краплинної стрічки оптом високої якості з доставкою по Україні ви можете вже зараз на нашому сайті.