Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники
    0
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Прилипачі

Відображати:
Сортування
Код: 7573
Ви можете придбати прилипач Максі Пар Екстра за низькою ціною!   Препарат Максі ПАР Екстр
2.80 грн.
Код: 1284
Пропонуємо купити прилипач пестицидів і удобренийв інтернет-магазині "ОптоМания"! &nbs
2.80 грн.
Код: 2593
Ви можете придбати прилипач пестицидів і добрив Тандем в інтернет-магазині "ОптоМания"
2.47 грн.
Код: 5583
В інтернет-магазині "ОптоМания" ви можете купити прилипач для пестицидів і добри
2.10 грн.
Код: 2592
Пропонуємо купити прилипач пестицидів і добрив Липосам з доставкою по Україні!   Призначення
2.90 грн.
Прилипачі

Прилипачі в інтернет-магазині"Оптоманія".

Для отримання високого здорового врожаю і при цьому скорочення до мінімуму витрат на використання різних хімічних засобів захисту рослин багато, хто займається вирощуванням сільськогосподарських культур використовують спеціальні препарати - прилипачі. Купити прилипачі оптом ви можете у нас на сайті.
Прилипачі дозволяють не тільки значно скоротити витрати фунгіциди і пестициди, а також полегшують фізичну працю, знижуючи необхідну кількість обробок рослин. Прилипачі сприяють поліпшеному змочуванню поверхні листя за допомогою зменшення поверхневого натягу води. Застосування прилипачів значно збільшує ефективність дії будь-яких засобів захисту рослин (пестицидів, фунгіцидів) і істотно знижує використовувані дозування. При поганих погодних умовах, коли утруднена обробка рослин, прилипачі відіграють вирішальну роль, забезпечуючи максимально тривале утримання активних речовин на поверхні рослини.
При нанесенні прилипачів активні речовини міцно закріплюються на поверхні посадкового матеріалу і створюють міцну захисну плівку. Ця плівка сприяє збереженню вологи, а також забезпечує вільний доступ повітря до рослині. Рослини більш ефективно вбирає хімічні засоби захисту.

Переваги застосування прилипачів для рослин:

▪ прилипачі сприяють надійному закріпленню засобів захисту на насінні і рослинах, в тому числі і при несприятливих погодних умовах.
▪ створюючи захисну плівку, прилипачі забезпечують захист рослини від посухи і сонячних опіків, забезпечують листі оптимальну вологість.
▪ значно підвищують ефективність дії будь-яких засобів захисту рослин, знижуючи до 50% дози препаратів.
▪ поліпшити засвоєння мікроелементів.

При обробці вегетуючих рослин прилипачами, дія починається практично відразу. На поверхні листя протягом декількох хвилин утворюється міцна плівка, що не дозволяє змиватися або стікати засобам захисту, а також страхує рослина від різних мікробів, грибків та інфекцій.
Застосування прилипачів в сільському господарстві має тільки позитивні сторони. Їх використання дозволить вам отримати рясний, якісний урожай з меншими витратами на придбання засобів захисту рослин і полегшить вашу працю.

Ви можете купити прилипачі оптом з доставкою по Україні в нашому магазині!