Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Сітки для захисту винограду від ос і птахів

Відображати:
Сортування
Код: 4351
Ви можете придбати сітку для захисту грон винограду в інтернет-магазині "ОптоМания"! &
2.83 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Код: 4352
В інтернет-магазині "ОптоМания" ви можете купити сітку для захисту винограду оптом з доста
3.23 грн.
Сітки для захисту винограду від ос і птахів

 

Сітки для захисту винограду від ос і птахів в інтернет-магазині "ОптоМания".

Виноградні грона, в тому числі і не дозрілі, є дуже привабливою їжею для птахів. І вони не забаряться нею скористатися. Щоб зберегти в цілісності ваш урожай, ми пропонуємо купити сітки для захисту винограду від ос і птахів. Це найпростіший, дешевий і ефективний спосіб боротьби з ними. До того ж, безпечний для птахів.
Сітки для захисту винограду дешеві, довговічні і прості у використанні. Вона являє собою сітчастий мішечок, який надівається на гроно (або відразу на кілька грон, що ростуть поруч) і затягується шнурком. Цим забезпечується захист як від птахів, так і від комах - шкідників (за рахунок щільної в'язки). Захисна сітка дає майже 100% гарантію збереження врожаю.

 

Сітки для винограду забезпечують вільний доступ повітря до укритих грон, і можуть знаходиться на них необмежений час. У той же час, пропускаючи вологу вони не пропускають дощ - краплі води стікають, що забезпечує додатковий захист вашому врожаю. Вони зберігають грона винограду в ідеальному вигляді. Грона не переплітаються між собою.
Захисна виноградна сітка виготовляється з міцного поліпропілену і має тривалий термін служби, стійкий до широкого діапазону температур і зовнішніх природних факторів (не боїться сонця, не вицвітає, взимку може зберігатися в неопалюваних приміщеннях без втрати своїх якостей). Міцність матеріалу не тільки дозволяє використовувати захисні виноградні сітки багато сезонів, але і застосовувати їх для інших цілей. Наприклад, для зберігання і транспортування різних овочів і фруктів.
Використання сітки для захисту винограду. Сітки дуже прості у використанні. Але є кілька легких правил. Коли ви будете одягати сітку на гроно, завжди одягайте її знизу, не збоку. І завжди залишаєте вільне місце, щоб грона залишався простір для зростання. Затягуючи ремінець сітку, не можна сильно пережимати підстава грона, але і залишати розслабленим теж не можна, інакше всередину зможуть пробратися оси та інші комахи.

Застосування сіток для захисту винограду значно підвищить якість і кількість вашого врожаю. А значить, принесе більше прибутку. Сітки для захисту винограду від ос і птахів купити оптом ви можете в Інтернет-магазині "ОптоМания" з доставкою по Україні.