Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Статус наявності
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Сітка шпалерна

Відображати:
Сортування
Код: 4016
Пропонуємо купити сітку шпалерну у нас на сайті. Сітка шпалерна - це гнучка пластикова сітка,
33.05 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Код: 4017
Пропонуємо купити шпалерну сітку в магазині "ОптоМания". Огіркова сітка - це гнучка
63.45 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Код: 1730
Ви можете придбати сітку шпалерну у нас на сайті. Сітка огіркова шпалерна - це гнучка пл
2507.99 грн.
Код: 3170
Ви можете придбати огіркову сітку в магазині "ОптоМания". Шпалерна сітка - це гнучка
1600.00 грн.
Сітка шпалерна

Сітка шпалерна в інтернет-магазині "Оптоманія".

Шпалерна сітка широко використовується в сільському господарстві, у великих фермерських підприємствах і приватних господарствах. Шпалерні сітки оптом Ви можете купити вже зараз.

Сітка шпалерна, більш часто звана сітка для огірків, або просто огуречница, дійсно спочатку призначалася для вирощування огірків, і це її пряме призначення. Але ці товари успішно застосовуються і для інших цілей. Вони дуже зручні і практичні для вирощування будь-яких витких рослин (наприклад, це можуть бути помідори, квасоля, перець, різні кучеряві квіти) і знайдуть своє місце в будь-якому господарстві.

 

Шпалерна огіркова сітка при використанні для вирощування овочів витких рослин має ряд незаперечних переваг перед будь-яким іншим способом культивування. В першу чергу це те, що вона дозволяє використовувати набагато більшу площу плодоношення. Це позначається на кількості врожаю, але ж саме якісний і великий урожай-справжня мета сільськогосподарської роботи. Продуктивність рослин сильно підвищується, значно збільшується період плодоношення. Що стосується якість продукції, то при застосуванні шпалерної сітки рослини менше схильні до різних захворювань, крім того значно легше проводити роботи по захисту рослин від паразитів. Набагато полегшується доступ до зростаючих культур, простіше проводити обробку і збирати урожай-не потрібно перевертати пагони і стебла для доступу до плодів рослини. Збільшується циркуляція повітря біля поверхні землі, що призводить до зменшення крапель води на нижніх сторонах листя. Значно полегшується завдання по боротьбі з бур'янами та іншій обробці грунту (розпушування).

Використовуючи спосіб вирощування огірків на шпалерній сітці ви так само можете успішно застосовувати додаткові методи, які дозволять ще більше збільшити урожай і спростити вашу працю. Шпалерний спосіб вирощування чудово поєднується з системами крапельного зрошення. І при посіві гібридів F1 ви просто здивуєтеся отриманими результатами. Так само при використанні даного методу вирощування дуже просто застосовується мульчування грунту, і тоді про бур'яни можна просто забути.

 

Використання шпалерної сітки не викликає ніяких труднощів. На ділянці вкопуються (забиваються, монтуються будь-яким зручним способом) опори для сітки. Потім натягується і кріпитися полотно шпалерної сітки. Коли рослини починають рости, досить направити зростаючі Батоги кожну по окремій доріжці, і після цього вони вже самі будуть чіплятися за наступні осередки, тягнутися і рости вгору.

Матеріал, з якого виготовляються шпалерні сітки, переважно пластик, і, як правило - зеленого кольору (також є білі шпалерні сітки і рідше - інших кольорів). Матеріал міцний і довговічний, стійкий до ультрафіолету і здатний витримати тяжкість рослин з плодами. Купуючи огіркову сітку, ви будете використовувати її багато сезонів.

Купити оптом шпалерну огіркову сітку ви можете в інтернет-магазині" Оптоманія " з доставкою по Україні.