Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Добрива серії "Чистий аркуш Успіх"

Відображати:
Сортування
Код: 5653
Пропонуємо купити Чистий аркуш Успіх добриво для троянд в магазині "ОптоМания". Чист
13.80 грн.
Код: 1555
Ви можете придбати Чистий аркуш Успіх добриво для орхідей в магазині "ОптоМания". До
13.80 грн.
Код: 5654
Пропонуємо купити добриво Чистий аркуш Успіх для петуній і пеларгоній в нашому магазині. Чисти
13.80 грн.
Код: 1552
Ви можете придбати універсальне добриво Чистий аркуш Успіх у нас на сайті. Добриво універсальн
13.80 грн.
Код: 5655
Пропонуємо купити добриво Чистий аркуш Успіх для фіалок в магазині "ОптоМания". Чист
13.80 грн.
Код: 1557
Ви можете купити поліроль для листя Чистий аркуш "Блиск" у нас на сайті. Поліроль дл
20.00 грн.
Код: 1556
Ви можете купити поліроль для листя "Ідеальний блиск" у нас на сайті. Поліролі 
13.30 грн.
Код: 1554
Ви можете придбати Чистий аркуш Успіх добриво для квітучих рослин у нас на сайті. Добриво Чист
13.80 грн.
Добрива серії "Чистий аркуш Успіх"

Добрива серії "Чистий лист Успіх" в інтернет-магазині "ОптоМания".

При вирощуванні кімнатних рослин багато упускають з уваги те, що домашні квіти потребують підгодівлі не менше, ніж садові рослини, і часом навіть більше. Існують добрива, призначені спеціально для кімнатних рослин. Ми пропонуємо купити добрива серії "Чистий лист успіх" оптом з доставкою по Україні.

Добрива для кімнатних рослин необхідні, це обумовлено в першу чергу обмеженим об'ємом ґрунту - а значить, кількістю поживних речовин, і його ізоляцією від природних умов. І навіть якщо ви використовуєте спеціальні грунтосуміші, все одно настає момент, коли рослини використовують весь запас поживних речовин виснажуючи землю, і опиняться в умовах, в яких не зможуть нормально рости, в кінцевому підсумку починають хворіти і гинуть. Кімнатні рослини потребують підгодівлі, особливо в періоди цвітіння або активного росту, і добрива серії "Чистий лист успіх" відмінно для цього підходять. Якщо помітили, що ваші рослини сповільнилися в рості, листя втрачають колірну насиченість, стаючи блідими - це явні ознаки того, що рослинам недостатньо поживних речовин, і їм необхідна підгодівля.

Існує багато різних народних методів підживлення, деякі з яких приносять якісь позитивні результати, інші теж приносять результати, але абсолютно протилежні. Ми пропонуємо підійти до цього питання більш практично, і не читати незрозумілі поради на сумнівних форумах обвішані рекламними банерами різних казино, а купити добрива для кімнатних рослин "Чистий лист Успіх" і по-справжньому подбати про ваших рослинах.

Добрива серії "Чистий лист успіх" містять в своєму складі всі необхідні для росту і життєдіяльності кімнатних рослин мікро - і макроелементи. Комбінації цих елементів підібрані відповідним чином для максимальної засвоюваності рослинами. Застосування добрив "Чистий лист Успіх" сприяє здоровому росту рослин, стимулює цвітіння, у рослин розвивається потужна коренева система, підвищується імунітет до захворювань. Окремо потрібно відзначити препарат "Чистий лист успіх" для орхідей. Вирощування орхідей завжди вважалося складним. "Чистий лист Успіх" для орхідей при необхідності здатний дуже швидко усунути недолік поживних речовин цих рослин. Також він рекомендований для застосування з метою запобігання захворювань орхідей.

Застосовуються добрива серії "Чистий лист успіх" купити які ми Вам пропонуємо двома способами - поливом і обприскуванням. При поливі крім підгодівлі рослин відбувається збагачення грунту. Дозування ви можете прочитати в інструкціях до конкретних видів добрив.

У цій групі також можна купити поліроль для листя. Це не стільки добриво, скільки засіб по догляду за кімнатними рослинами. Використовуються подібні засоби для додання листю натурального блиску і підвищення декоративності. Рослини стають набагато більш привабливими зовні, а корисна дія полягає в тому, що засіб захищає рослину від пилу.

Купити добрива для кімнатних рослин серії "Чистий лист успіх" в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині!