Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Фільтр товарів
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Статус наявності
 • Вага, г
  0
  0
 • Країна виробник
  0
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Добрива серії Плантафол/Плантатор

Відображати:
Сортування
Код: 4468
В інтернет-магазині "ОптоМания" ви можете купити добриво Плантафол (Плантатор) цвітіння, б
210.50 грн.
Код: 4469
Пропонуємо купити хелатне добриво Плантатор / Плантафол Ріст плодів у нашому інтернет-магазині.
197.50 грн.
Код: 4467
Пропонуємо купити Добриво Плантафол / Плантатор Зав'язь з доставкою по Україні!  
203.30 грн.
Код: 1611
Ви можете придбати добриво Плантафол (Плантатор) Цвітіння, бутонізація оптом на нашому сайті!
6.70 грн.
Код: 4470
Пропонуємо купити комплексне добриво Плантафол (Плантатор) початок вегетації з доставкою по Україні.
179.50 грн.
Код: 1613
Ви можете придбати Добриво Плантатор (Плантафол) оптом з доставкою по Україні!   Доб
5.75 грн.
Код: 4471
Пропонуємо купити Добриво Плантатор (Плантафол) Дозрівання плодів оптом!   Добриво П
226.00 грн.
Код: 1610
Ви можете купити добриво Плантатор (Plantafor, Плантафол) Початок вегетації з доставкою по Україні.
5.20 грн.
Код: 1612
Ви можете купити добриво Плантатор (Plantafor, Плантафол) Зав'язь з доставкою по Україні!  
5.80 грн.
Код: 1614
Ви можете купити Ви можете придбати Добриво Плантатор (Plantafor, Плантафол) Дозрівання плодів
5.80 грн.
Добрива серії Плантафол/Плантатор

Добрива серії Плантатор (Плантафол) в інтернет-магазині "ОптоМания".

Препарат являє собою високоефективне водорозчинне комплексне добриво. Ми пропонуємо добрива купити оптом на нашому сайті. Добрива Плантатор використовуються для листового підживлення різних культурних рослин як самодостатнє добриво, так і як доповнення до основних препаратів, внесених під кореневу систему.

Добрива серії Плантафол (Плантатор) застосовуються з метою коригування росту рослин в період вегетації. Особливо ефективно ці препарати проявляють себе в складних, стресових для рослин умовах. Це відноситься, наприклад, до поганих погодних умов, таким, як тривалі проливні дощі, висока або низька температура повітря, заморозки та ін., при яких внесення звичайних добрив утруднено, а всмоктування рослинами їх через кореневу систему практично неможливе. У таких ситуаціях застосування добрив Плантатор дозволяє забезпечити культури необхідною кількістю поживних речовин і врятувати майбутній урожай. Добрива цієї серії в своєму складі містять все необхідне для живлення мікроелементи в хелатній формі і рослини повністю поглинають їх за мінімальний проміжок часу. Крім того, до складу препаратів входить прилипач, він не дозволяє препарату стікати з листків. За рахунок цього забезпечується гарантоване харчування рослини навіть в тому випадку, якщо після обробки почнеться дощ.

Добрива Плантатор (Плантафол) випускаються італійською фірмою "Valagro", що вже є гарантією якості. Всі продукти даного виробника давно користуються заслуженими попитом і популярністю в Україні. Добрива Плантатор не є винятком, а скоріше ще раз підтверджують якість і ефективність препаратів цього виробника. Добрива Плантафол (Плантатор) мають дуже високий ступінь хімічної чистоти. Завдяки цьому при використанні даних добрив на листках не утворюється сольовий наліт. Азот, фосфор, калій і багато необхідних мікро - і макроелементи входять до складу добрива. Причому випускаються препарати серії Плантатор з вмістом цих хімічних елементів у різних пропорціях, що дозволяє використовувати їх для досягнення різних цілей і в кінцевому підсумку отримати високий рівень врожаю. Використовуються добрива Плантафол (Плантатор) на різних видах овочевих, плодово-ягідних, декоративних, технічних культурах.

Застосування даних добрив має масу позитивних сторін. Вони значно покращують вегетацію загалом, на всіх етапах розвитку рослин. Також сприяють більш активному розвитку зав'язей, впливають на врожайність рослин і на якість врожаю в цілому. Добрива Плантатор (Плантафол) оптом купити в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині!