Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Добрива серії "Чарівна суміш"

Відображати:
Сортування
Код: 1551
Ви можете купити рідке добриво для кислих ґрунтів в нашому магазині. Добриво Чарівна суміш для
10.40 грн.
Код: 1550
Пропонуємо купити Чарівна суміш рідке добриво для квітучих рослин в магазині "ОптоМания".
10.40 грн.
Код: 1548
Ви можете придбати універсальне рідке добриво у нас на сайті. Добриво Чарівна суміш універсаль
10.40 грн.
Код: 1549
Пропонуємо купити добриво для декоративно-листяних рослин у нас на сайті. Добриво Чарівна сумі
10.40 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Добрива серії "Чарівна суміш"

Добрива серії "Чарівна суміш" в інтернет-магазині "ОптоМания".

Всім відома ефективність добрив, в основі яких лежать натуральні природні компоненти. Ми пропонуємо купити біоорганічні добрива "Чарівна суміш" оптом в нашому магазині.
Добрива серії "Чарівна суміш" - високоефективні біологічні добрива, створені на основі ферментизованого пташиного посліду. Проводиться роздільно для квітучих рослин, для декоративно-листяних, з також універсальне добриво "Чарівна суміш" для всіх видів рослин і добриво для кислих ґрунтів.

Ефективність і використання біодобрив серії "Чарівна суміш". Завдяки вмісту природних органічних сполук добрива цієї серії мають властивість відновлювати родючість виснажених грунтів. Добриво містить також необхідні для нормального росту рослин мікро - і макроелементи. Добрива цієї серії можуть бути використані для кореневої підкірки рослин методом поливу, позакореневої підкірки обприскуванням а також для передпосівної обробки посадкового матеріалу (замочування насіння і бульб).

Застосування добрив "Чарівна суміш" впливає на рослини самим позитивним чином. У рослин розвивається потужна коренева система, листова поверхня стає більш щільною. У разі передпосівної обробки помітно збільшується схожість насіння.
Використання добрив цієї серії помітно підвищує загальну врожайність. 

Добрива серії "Чарівна суміш" оптом купити в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині!