Фільтр товарів
 • Ціна
  грн. - грн.
 • Виробники
  0
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Добрива серії "Квантум"

Відображати:
Сортування
Код: 4569
Ви можете купити оптом добриво Квантум для овочевих культур в магазині "ОптоМания". Хе
5.30 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Код: 4574
В нашому магазині ви можете купити добриво Квантум для кекоративных культур оптом. Добриво Квант
5.30 грн.
Код: 4573
У нас на сайті пропонуємо купити оптом добриво Квантум Хелат Заліза.   Добриво Квантум Хе
8.10 грн.
Код: 4572
Пропонуємо купити добриво Квантум для плодово ягідних культур у нас на сайті. Добриво Квантум дл
5.30 грн.
Код: 4571
магазині "ОптоМания" ви можете купити оптом добриво для кімнатних рослин КвантумУдобрение
3.00 грн.
Код: 4570
У нас на сайті пропонуємо купити добриво Квантум-Бор Актив. Добриво Квантум-Бор-Актив. Висо
6.50 грн.
Добрива серії "Квантум"

Добрива серії "Квантум" в інтернет-магазині"Оптоманія".

Препарати являють собою комплексні хелатні добрива. Добрива цієї серії мають високу ефективність, виробляються з екологічної сировини. Ми пропонуємо купити добрива "Квантум" в нашому магазині.

Асортимент добрив "Квантум" широкий. Ви можете вибрати універсальні препарати, які можуть бути застосовані для підгодівлі різних груп рослин при нестачі в грунті тих чи інших елементів. Також є добрива, використання яких розраховане на певні види сільськогосподарських культур. Як приклад, це добрива "Квантум" для овочевих, плодово-ягідних і декоративних рослин. Добрива розрізняються за складом, за призначенням, і навіть універсальні комплексні добрива "Квантум" можуть бути використані для досягнення різних цілей на окремих етапах росту рослин.

Добрива "Квантум" виробляються з високоякісної сировини від провідних світових постачальників. В якості сировини виступають як синтетичні компоненти, так і природні. Це різні амінокислоти, гумати, екстракти морських водоростей. Якість вихідної сировини забезпечує виробництво добрив відповідних найвищим світовим стандартам.

Добрива серії "Квантум", що містять хелатні сполуки, при застосуванні в агропромисловості надають такі позитивні впливи:

 • допомагають рослинам переносити різкі зміни кліматичних умов (засуха або підвищена вологість, раптові зміни температури);
 • зміцнюють імунітет рослин до різних захворювань в період активного розвитку;
 • підвищують стійкість культур до впливу шкідливих бактерій;
 • нормалізують загальний баланс рослин;
 • значно покращують загальні якісні та кількісні показники врожаю.

Багато добрива "Квантум" купити які ми пропонуємо вже зараз, також можуть бути використані для передпосівної обробки посадкового матеріалу. Це дозволить отримати міцну здорову розсаду, яка безстрессово переживе пересадку на нове місце завдяки правильно розвивається потужній кореневій системі.

Добрива серії "Квантум" сумісні з багатьма поширеними препаратами для захисту рослин. Більш докладні вказівки дані в інструкціях до конкретних препаратів, і ми настійно рекомендуємо вивчити їх докладно. Найкращі рекомендації щодо застосування тих чи інших хімічних речовин може дати тільки їх виробник. Добрива "Квантум" допоможуть вам забезпечити здоровий ріст рослин і отримати рясний урожай.

Ми пропонуємо купити оптом добрива "Квантум" - екологічні, універсальні комплексні добрива з доставкою по Україні!ве гуматів купити в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині!