Сезон 2021! Великий вибір насіння та інших товарів для розсади!
Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Добрива серії "Сударушка", "Рязаночка"

Добрива серії "Сударушка", "Рязаночка"

Добрива серії "Сударушка", "Рязаночка" в інтернет-магазині "ОптоМания".

Комплексні добрива найкращим чином підходять для підживлення рослин і підтримки грунту в належному стані. Купити комплексні добрива оптом серій "Сударушка", "Рязаночка" в Україні ми пропонуємо на нашому сайті.  

До складу серії добрив "Сударушка" входять цільові препарати для огірків (а також кабачків, динь), томатів (перців і баклажанів) і добриво для ягідних культур. Комплексне універсальне добриво "Рязаночка" призначене для підживлення всіх видів овочевих культур. Всі ці препарати містять в складі необхідний для підгодівлі тих чи інших видів рослин комплекс макро - і макроелементів в необхідних пропорціях. Добрива "Сударушка", "Рязаночка" безхлорні, і призначені для додаткової підгодівлі. Крім цього, комплексні добрива даної серії рекомендуються для профілактики грибкових захворювань всіх видів у рослин.

Добрива серії "Сударушка", "Рязаночка" забезпечують загальне підвищення врожайності рослин, сприяють більш інтенсивному нарощуванню плодової маси, значному підвищенню врожайності і поліпшенню смакових якостей плодів. Водорозчинні добрива, застосовуються звичайними способами - полив для кореневого підживлення, обприскування - для позакореневого. Вносяться добрива "Сударушка", "Рязаночка" 1-3 рази за сезон.

Добрива серії "Сударушка", "Рязаночка" купити оптом з доставкою ви можете в нашому магазині!

Ця категорія порожня.