Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Добрива в паличках

Відображати:
Сортування
Код: 1582
Ви можете придбати універсальне добриво в паличках у нас на сайті. Добриво в паличках універса
10.90 грн.
Код: 1584
Ви можете купити добриво в паличках від шкідників рослин оптом в магазині "ОптоМания".
12.50 грн.
Код: 3169
Пропонуємо купити добриво для петуній і пеларгоній в паличках в нашому магазині. Добриво в пал
10.90 грн.
Код: 1579
У нас на сайті ви можете купити добриво для орхідей в паличках. Добрива в паличках для орхідей
10.90 грн.
Код: 1580
У нас на сайті ви можете придбати добрива в паличках для квітучих рослин. Добриво в
10.90 грн.
Код: 1581
Пропонуємо купити добриво для декоративно-листяних рослин в паличках оптом в нашому магазині.
10.90 грн.
Код: 1583
В нашому магазині ви можете купити добриво в паличках для захисту від хвороб рослин оптом.  
12.50 грн.
Добрива в паличках

Добрива "Чистий лист" в паличках в інтернет-магазині "Оптоманія".

Для підживлення кімнатних рослин застосовуються спеціальні добрива. Від звичайних вони відрізняються в першу чергу складом поживних речовин. Також добрива для кімнатних рослин випускаються в більш зручній для використання формі. Добрива для кімнатних рослин купити оптом у формі паличок "Чистий лист" ми пропонуємо на нашому сайті.

Препарат являє собою сухе концентроване Комплексне кристалічне добриво, виконане у формі паличок. Така форма добрив "Чистий лист" забезпечує підживлення рослин поживними речовинами на термін від двох тижнів до трьох місяців. Добрива "чистий лист" в паличках включають в себе повний комплекс мінеральних речовин, мікро - і макроелементів і здатні забезпечити рослини повноцінним підживленням. Добрива чудово підходять для використання як вдома, так і на присадибних ділянках для підживлення квіткових клумб, полуниці або суниці та інших рослин.

Добрива "Чистий лист" в паличках випускаються різних видів, як для певних типів рослин, так і універсальні. З корисних властивостей варто відзначити те, що крім підживлення застосування добрив "Чистий аркуш" в паличках купити які ми вам пропонуємо сприяє підвищенню захисних властивостей рослин.

Використання сухих кристалічних добрив "Чистий лист" в паличках. Використовувати добрива в паличках можна декількома способами. Основний спосіб застосування - це закрити паличку добрива в грунт на глибину близько 2 см, у разі кімнатних рослин - на відстані від 1см до краю горщика. Кількість паличок вибирається в залежності від площі вазона. Вказівки по кількості обов'язково прочитайте в інструкції до обраного удобрення, орієнтовно можна сказати, що необхідно приблизно 1 паличка добрива "чистий лист" на кожні 5 см2 площі грунту. До або після такого внесення добрив грунт рекомендується рясно полити. Ще один спосіб внесення - методом поливу. Для цього необхідно розвести палички у воді. При такому способі внесення добрив час дії істотно скорочується, але він рекомендується у випадках виснаження ґрунту, що нерідко спостерігається у випадках з кімнатними рослинами. Полив добривами дозволяє швидко наситити грунт поживними речовинами.

Комплексні добрива "Чистий лист" в паличках економічні, але при цьому результат застосування буде помітний відразу. При їх використанні підживлення рослин відбувається м'яко і природно. Рослини споживають рівно стільки поживних речовин, скільки необхідно, уникаючи як їх брак, так і надлишок. Добрива "Чистий лист" в паличках прекрасно справляються із завданням підживлення кімнатних і садових рослин.

Комплексні добрива "Чистий лист" в паличках оптом купити в Україні з доставкою ви можете в нашому магазині!