Сезон 2021! Великий вибір насіння та інших товарів для розсади!
Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Розсадні горщики пластикові

Розсадні горщики пластикові

Розсадні горщики пластикові в інтернет-магазині "ОптоМания".

 

Для вирощування розсади та квітів найкращим чином підходять пластикові розсадники. Купити горщики для розсади ви можете в цьому розділі нашого магазину. Якщо ви хочете забезпечити комфортні умови для росту і розвитку рослин, то розсадні горщики - це один з найбільш вигідних варіантів. Насіння, які проращиваются таким чином, спочатку правильно розвиваються, формується потужна правильна коренева система. Це самим позитивним чином впливає на майбутній урожай, або на якість і зовнішній вигляд квітів - дивлячись що ви вирощуєте. І з часом з посаджених насіння виростають здорові сильні рослини.
Горщики розсадники слід вибирати за розміром, виходячи з виду культури. Принципова відмінність розсадних горщиків від касет - це розмір. Хоча касети мають свої незаперечні переваги, але слід пам'ятати, що в пластикових розсадних горщиках кожна рослина має більший об'єм для росту, великі рослини (помідори, наприклад) ви просто не зможете вирощувати в касетах.
Зручності використання пластикових розсадних горщиків очевидні. Легкий догляд за рослинами. Повний зручний доступ до кожного з них. Просте транспортування при необхідності переїзду або при вивезенні для пересадки в грунт. У розсадних пластикових горщиках рослини невимушено витримують поїздку без будь-якої шкоди. Сама пересадка в грунт також здійснюється швидко і без ризику пошкодити рослину. А для компаній, що займається виробництвом і реалізацією розсади пластикові розсадники є безальтернативним методом отримання якісної конкурентноспроможної продукції.
 

Горщики для розсади виготовляються із спеціального екологічно чистого пластику. Він не виділяє ніяких токсинів і ніяким чином не впливає на рослину. Міцність і довговічність матеріалу дозволяють використовувати розсадні горщики багато років. А враховуючи наші низькі оптові ціни, ви можете дозволити собі збільшити комфортність і зручність вашої праці.

Купити пластикові горщики для розсади в магазині "ОптоМания" - це означає забезпечити себе відмінним урожаєм!

!

Ця категорія порожня.