Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники
    0
  • Тип
    0
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Торф'яні стаканчики (горщики)

Відображати:
Сортування
Код: 1684
Ви можете купити оптом торф'яної стаканчик для розсади в нашому магазині.   Торф'яні
1.48 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код: 4725
В нашому магазині ви можете придбати торф'яної горщик для розсади оптом. Торф'яної горщик застос
0.97 грн.
Код: 4049
У нас на сайті пропонуємо купити оптом торф'яної горщик для розсади. Торф'яної горщик для р
2.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Код: 8207
В нашому магазині ви можете придбати торф'яної горщик для розсади оптом. Торф'яної горщик. 
2.44 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Торф'яні стаканчики (горщики)

Торф'яні горщики для розсади в магазині "ОптоМания".


Серед товарів для розсади окремо слід виділити торф'яні стаканчики. Які ж переваги ви можете отримати, якщо хочете купити торф'яні розсадні горщики в Україні?

Найголовніша перевага торф'яних розсадників (як і торф'яних касет) - це те, що не потрібно пересаджувати розсаду! Рослина закладається в грунт разом з розсадником. І це не тільки дуже зручно і спрощує роботу, але позначається на рослині найкращим чином, позбавляючи його від неминучого стресу пересадки. І якщо насіння проросли, то у вас є всі шанси на отримання рясного врожаю. А при відповідній якості посівного матеріалу і належному догляді ви отримуєте 100% схожість насіння.

Що являють собою торф'яні горщики для розсади? Це найкращий "дім" для ваших рослин, в якому вони відчувають себе комфортно. Виготовляються торф'яні стаканчики для розсади відповідно з торфу, як правило, методом сухого пресування. Зміст різних хімічних речовин зведено до мінімуму, і значно нижче гранично допустимого рівня концентрації шкідливих речовин у ґрунті. І звичайно, не містять ніяких токсичних речовин. Рослини в таких розсадниках легко переносяться і транспортуються.

Пересадка в грунт - це особливе зручність при використанні торф'яних горщиків. У цьому випадку рослина закладається в грунт разом з розсадником. Потім, приблизно протягом місяця (дуже залежить від якості і товщини матеріалу), горщик повністю розпадається в землі, живлячи рослини. Переваги такого підходу поза конкуренцією. Правильно розвинена в горщику коренева система - запорука здоров'я рослини - продовжує так само правильно розвиватися в грунті, при цьому отримуючи додаткове підживлення. Рослини виростають дуже сильними і менш схильні до захворювань, розвиваються набагато швидше за своїх побратимів, вирощених іншими способами.
Ці очевидні переваги використання торф'яних горщиків для вирощування розсади роблять їх дуже затребуваним товаром. І тут в дію вступає закон про попит і пропозиції. І як це не сумно, але діє він не в бік споживачів. Великий попит призвів до того, що знайшлися виробники, які замість торфу стали використовувати картон і подібні матеріали. Звичайно, користі від таких горщиків ніякої немає, А ось восени ви будете дуже здивовані, коли побачите в землі залишки такої "продукції".

Торф'яні розсадники, які ви можете придбати у нас на сайті, Виготовлені тільки з торфу. Ми на ринку вже багато років, і після того, як ви купите наші розсадні горщики, ви знову до нас повернетеся, адже у нас - якісні торф'яні горщики для розсади за низькими цінами з доставкою по Україні!

Торфяные горшочки