Сезон 2021! Великий вибір насіння та інших товарів для розсади!
Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Фунгіциди у професійній фасування

Відображати:
Сортування
Код: 6126
Пропонуємо купити оптом Фунгіцид Парацельс. Фунгіцид Парацельс - універсальний препара
2294.99 грн.
Код: 6124
У нас на сайті пропонуємо купити оптом Фунгіцид Абсолют. Фунгіцид Абсолют. Застосування пре
1106.99 грн.
Код: 6125
В нашому магазині ви можете купити оптом оброблені Фунгіцид ДОТ. Фунгіцид Дот - препарат, здатни
2969.99 грн.
Фунгіциди у професійній фасування

Фунгіциди в професійній фасовці в інтернет-магазині"Оптоманія".

Один з необхідних видів хімічних засобів захисту рослин в сучасному сільському господарстві - це фунгіциди. Ці препарати відносяться до групи пестицидів, і призначені для боротьби і профілактики хвороб, інфекцій, уражень рослин грибковими захворюваннями. Для великих фермерських господарств і подібних організацій ми пропонуємо купити фунгіциди оптом в професійній, великій фасовці. Це збереже Ваші кошти на покупку і дозволить вкласти їх в інші необхідні для розвитку напрямку.

Фунгіциди купити які ви можете в нашому магазині використовуються не тільки для лікування рослин, але і в профілактичних цілях. Цими препаратами рекомендується протруювати насіння перед посадкою, обробляти рослини в період вегетації. Також ефективні фунгіциди для знезараження грунту на ділянках. Слід пам'ятати, що при обробці насіння перед посадкою знижується подальша кількість обробок рослин в період вегетації. Обробка фунгіцидами грунту часто застосовується перед висадкою розсади.

Різні види фунгіцидів. Препарати цієї групи можна розділити за типом проникнення в рослину і за характером впливу. Наприклад, існують фунгіциди профілактичні, мета застосування яких-убезпечити культурні рослини від грибкових захворювань. Якщо рослини вже захворіли-то необхідно використовувати лікувальні фунгіциди, які активно борються зі збудником захворювання. Окремої груп можна виділити фунгіциди стробілуріни. Ці препарати особливо популярні з цілого ряду причин. Вплив на рослини - вбивають патогени, позбавляють від захворювань, значно підвищують захисні властивості рослин. Стробілуріни володіють дуже високою біологічною активністю, широким спектром дії, але при цьому практично безпечні для людини. В основному мають природне походження. Крім основних властивостей, такі препарати позитивно впливають на біологічні процеси рослин. Виражається це в збільшенні маси плодів, швидкому нарощуванню зеленої маси рослин.

За проникненню в рослини можна розрізнити контактні фунгіциди і фунгіциди системної дії.

  • Контактні фунгіциди. Застосовуються методом обприскування. Активна речовина залишається на поверхні обробленої частини рослини. При контактах зі збудниками грибкових захворювань останні відразу гинуть, не завдаючи шкоди рослинам. В основному це препарати профілактичної дії.
  • Фунгіциди системної дії. Ці препарати проникають всередину рослини і розносяться по внутрішній системі судин, беручи участь в процесі обміну речовин. Ефективні для застосування на вже заражених рослинах. Вносяться різними способами.

Не можна порівнювати контактні і системні фунгіциди, обидві ці групи ефективні по-своєму і застосовуються з різними цілями, тому підбирайте препарати виходячи з необхідності. Крім того, існують препарати, що поєднують можливості контактних і системних фунгіцидів. Деякі контактні препарати мають здатність накопичуватися всередині рослин і забезпечувати захист довгий період часу, причому не тільки на оброблених ділянках, а в цілому, включаючи також нові пагони.

Застосовуються фунгіциди методами обприскування або безпосереднім внесенням в грунт. В останньому випадку ефективно використовувати речовини в системах крапельного поливу. На великих полях це найкращий спосіб внесення захисних засобів в кореневу систему рослин. При передпосівній обробці фунгіцидами насіння обробляються безпосередньо перед посівом в грунт. Детальніше ви можете прочитати в інструкціях до конкретних препаратів-виробники дають найточніші вказівки. Обробка грунту при висадці розсади також проводиться безпосередньо перед висадкою.

Фунгіциди оптом з доставкою по Україні, у великій професійній фасовці ви можете вже зараз на нашому сайті!