Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!
Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Статус наявності
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Фунгіциди у професійній фасування

Відображати:
Сортування
Код: 1417
У нас Вы можете купить медный купорос - фунгицид для защиты растений от болезней. Способ оплаты
3350.00 грн.
Код: п6376
Не знаете где купить железный купорос по низкой цене? Интернет-магазин "7 соток" ― доставк
85.00 грн.
Код: 6125
В нашому магазині ви можете купити оптом оброблені Фунгіцид ДОТ. Фунгіцид Дот - препарат, здатни
4179.99 грн.
Код: 6124
У нас на сайті пропонуємо купити оптом Фунгіцид Абсолют. Фунгіцид Абсолют. Застосування пре
1557.99 грн.
Код: 6126
Пропонуємо купити оптом Фунгіцид Парацельс. Фунгіцид Парацельс - універсальний препара
3229.99 грн.
Фунгіциди у професійній фасування

Фунгіциди в професійній фасовці в інтернет-магазині"Оптоманія".

Один з необхідних видів хімічних засобів захисту рослин в сучасному сільському господарстві - це фунгіциди. Ці препарати відносяться до групи пестицидів, і призначені для боротьби і профілактики хвороб, інфекцій, уражень рослин грибковими захворюваннями. Для великих фермерських господарств і подібних організацій ми пропонуємо купити фунгіциди оптом в професійній, великій фасовці. Це збереже Ваші кошти на покупку і дозволить вкласти їх в інші необхідні для розвитку напрямку.

Фунгіциди купити які ви можете в нашому магазині використовуються не тільки для лікування рослин, але і в профілактичних цілях. Цими препаратами рекомендується протруювати насіння перед посадкою, обробляти рослини в період вегетації. Також ефективні фунгіциди для знезараження грунту на ділянках. Слід пам'ятати, що при обробці насіння перед посадкою знижується подальша кількість обробок рослин в період вегетації. Обробка фунгіцидами грунту часто застосовується перед висадкою розсади.

Різні види фунгіцидів. Препарати цієї групи можна розділити за типом проникнення в рослину і за характером впливу. Наприклад, існують фунгіциди профілактичні, мета застосування яких-убезпечити культурні рослини від грибкових захворювань. Якщо рослини вже захворіли-то необхідно використовувати лікувальні фунгіциди, які активно борються зі збудником захворювання. Окремої груп можна виділити фунгіциди стробілуріни. Ці препарати особливо популярні з цілого ряду причин. Вплив на рослини - вбивають патогени, позбавляють від захворювань, значно підвищують захисні властивості рослин. Стробілуріни володіють дуже високою біологічною активністю, широким спектром дії, але при цьому практично безпечні для людини. В основному мають природне походження. Крім основних властивостей, такі препарати позитивно впливають на біологічні процеси рослин. Виражається це в збільшенні маси плодів, швидкому нарощуванню зеленої маси рослин.

За проникненню в рослини можна розрізнити контактні фунгіциди і фунгіциди системної дії.

  • Контактні фунгіциди. Застосовуються методом обприскування. Активна речовина залишається на поверхні обробленої частини рослини. При контактах зі збудниками грибкових захворювань останні відразу гинуть, не завдаючи шкоди рослинам. В основному це препарати профілактичної дії.
  • Фунгіциди системної дії. Ці препарати проникають всередину рослини і розносяться по внутрішній системі судин, беручи участь в процесі обміну речовин. Ефективні для застосування на вже заражених рослинах. Вносяться різними способами.

Не можна порівнювати контактні і системні фунгіциди, обидві ці групи ефективні по-своєму і застосовуються з різними цілями, тому підбирайте препарати виходячи з необхідності. Крім того, існують препарати, що поєднують можливості контактних і системних фунгіцидів. Деякі контактні препарати мають здатність накопичуватися всередині рослин і забезпечувати захист довгий період часу, причому не тільки на оброблених ділянках, а в цілому, включаючи також нові пагони.

Застосовуються фунгіциди методами обприскування або безпосереднім внесенням в грунт. В останньому випадку ефективно використовувати речовини в системах крапельного поливу. На великих полях це найкращий спосіб внесення захисних засобів в кореневу систему рослин. При передпосівній обробці фунгіцидами насіння обробляються безпосередньо перед посівом в грунт. Детальніше ви можете прочитати в інструкціях до конкретних препаратів-виробники дають найточніші вказівки. Обробка грунту при висадці розсади також проводиться безпосередньо перед висадкою.

Фунгіциди оптом з доставкою по Україні, у великій професійній фасовці ви можете вже зараз на нашому сайті!