Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники
    0
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Прилипачі у професійній фасування

Відображати:
Сортування
Код: 7421
Прилипач Профі. Сприяє кращому прилипанню засобів захисту рослин і добрив. Забезпечує утворення одно
131.00 грн.
Код: 7420
Прилипач "Магніт". Зменшує поверхневий натяг розчину. Це створює плівку і знижує сповзання
1585.00 грн.
Код: 8973
У нашому магазині ви можете купити Ад'ювант Тіон прилипач.  Ад'ювант Тіон прилипач д
211.00 грн.
Код: 8974
Ви можете купити Ад'ювант Тіон прилипач в нашому магазині.  Ад'ювант Тіон прилипач д
1080.00 грн.
Код: 6137
Ви можете купити оптом прилипач Супер-Мачо. Препарат Супер-Мачо - прилипач для поліпшення фіксац
3218.99 грн.
Код: 6138
Пропонуємо купити прилипач Супер-Мачо в магазині "ОптоМания". Прилипач Супер-Мачо&nb
608.99 грн.
Код: 6136
магазині "ОптоМания" ви можете купити оптом прилипач Мачо. Препарат Мачо - поверх
579.99 грн.
Прилипачі у професійній фасування

Прилипачі в професійній фасовці в інтернет-магазині"Оптоманія".

Сучасне сільське господарство неможливо уявити без застосування різних хімічних речовин для захисту рослин від хвороб та комах-паразитів, так і для підгодівлі і підвищення врожаю. В даному розділі нашого сайту ми представляємо групу препаратів, які не роблять безпосереднього впливу на вирощувані культури. Мета застосування прилипачів-підвищення ефективності і зниження норм витрати інших хімічних речовин. Купити прилипачі в магазині "Оптоманія" ви можете в професійній фасовці, що сприяє економії ваших коштів.
 

Прилипачі для рослин - це поверхнево-активні плівкоутворюючі речовини. Використовуються як допоміжні препарати спільно з хімічними засобами захисту (такі, як інсектициди, гербіциди та інші подібні препарати). Дія прилипачів проявляється в тому, що вони значно зменшують поверхневий натяг розчинів хімічних речовин. На поверхні надземної частини рослин утворюється стійка однорідна плівка, що утримує основний препарат. Це сприяє максимальному проникненню в рослину. Таким чином досягається найбільша ефективність і значна економія робочого розчину.
Загальний вплив прилипачів на вирощувані культури можна охарактеризувати наступним чином.
  • прилипачі створюють захисну плівку на листках. Це сприяє збереженню рослиною вологи, а також оберігає від занадто жаркого сонця і легких заморозків.
  • прилипачі допомагають рослині максимально засвоювати будь-які корисні речовини, які потрапляють на його поверхню будь-яким способом.
  • прилипачі посилюють дію (підвищують результативність застосування) і економлять норми витрати будь-яких хімічних речовин - засобів захисту, добрив, біопрепаратів або добавок.

Найбільш ефективно застосовувати прилипачі в період вегетації рослин. Вони чудово захищають рослини в цей період, довго зберігають на поверхні листя будь-які робочі розчини. Якщо ви періодично застосовуєте прилипачі, то можете розраховувати на більш ніж 30% відсоткову економію активних робочих рідин.
З цього слід зробити висновок, що при невисокій вартості цих препаратів вони роблять сильний вплив на рослини в цілому, допомагають отримати гарний врожай і значно знизити його собівартість за рахунок зниження витрат різних хімічних засобів.
Застосовуючи Прилипачі купити оптом які ви можете на нашому сайті, уважно читайте інструкції, що додаються до препаратів. З різними речовинами вони діють по-різному, і щоб домогтися максимального ефекту слід точно дотримуватися всі рекомендації виробників.

Купити Прилипачі в професійній фасовці в Україні на нашому сайті - це означає збільшити ваш урожай і дуже сильно заощадити кошти на його вирощування.