Фільтр товарів
  • Ціна
    грн. - грн.
Контакти

Телефони:

 

(097) 398-46-83, Київстар

(095) 669-44-80, Vodafon

Графік роботи:

Пн-пт: з 9:00 до 17:00.

Сб: вихідний.

Нд: вихідний.

Контактна особа:

Дарья

Адреса:

Одеса, вул. Фабрична, 27/74

 

Протруйники у професійній фасування

Відображати:
Сортування
Код: 5572
У нас на сайті пропонуємо купити оптом протруйник Тирана.   Препарат "Тирана" -
1050.00 грн.
Код: 6134
В нашому магазині пропонуємо купити протруйник Метакса. Протруйник Метакса використовується для
3566.99 грн.
Код: 6133
Пропонуємо купити оптом протруйник Бастіон. Протруйник Бастіон застосовують для контролю і попер
1304.99 грн.
Код: 6132
В нашому магазині ви можете купити оптом препарат Абсолют. Протруйник Абсолют - ефективний препа
1159.99 грн.
Протруйники у професійній фасування

Протруйники в професійній фасовці в інтернет-магазині"Оптоманія".

Протруйники насіння являють собою хімічні сполуки (препарати), які застосовуються для обробки насіння і бульб культурних рослин безпосередньо перед посівом. Ціль такої обробки - запобігання майбутніх сходів від різних захворювань і шкідників, а також зниження ймовірності втрати врожаю. Купити протруйники насіння в магазині "Оптоманія" ви можете в професійній фасовці. Така фасовка призначена, в першу чергу, для фермерських господарств і підприємств, що займаються вирощуванням сільгосппродукції в промислових масштабах. Наприклад, літр препарату розрахований на обробку 1-1,5 тонн зерна. З огляду на оптові ціни на протруйники купити які ми Вам пропонуємо, Ви отримаєте істотну економію.

Протравление насіння і бульб безпосередньо перед посівом - це обов'язкова частина передпосівної підготовки для будь-яких сільськогосподарських організацій, які ставлять своєю метою отримання максимального врожаю при мінімальній собівартості. Цей етап також важливий, як і внесення пестицидів та інших хімічних препаратів. Протруєне перед посівом насіння або бульби рослин можна впевнено назвати застрахованими від ураження будь-якими бактеріями, грибковими захворюваннями, різними інфекціями або комахами.
Купити протруйники насіння оптом в Україні та провести передпосівну обробку - це простий, доступний і дешевий спосіб значно підвищити якість і кількість врожаю. При застосуванні протруйників збільшення врожаю в залежності від застосовуваного насіннєвого матеріалу і умов вирощування можна очікувати до 70%. Відбувається це тому, що дані препарати не тільки мають лікувальну і захисну дію, і знищують інфекції і захворювання всередині і на поверхні як насіння, так і проростаючої культури. Крім цього, після посадки в грунт навколо протравленого насіння утворюється знезаражена зона - протруйник продовжує діяти і після сходів. Як результат, ваші культури виростають здоровими і сильнішими, а загальна кількість врожаю сильно підвищується.


Передпосівні протруйники насіння і бульб рослин купити які ви можете оптом, умовно діляться на дві групи по дії.

  • протруйники фунгіциди. Дія цих препаратів спрямована, в першу чергу, на боротьбу з хворобами рослин, грибками і бактеріями.
  • інсектициди, протруйники. Ці кошти захищають майбутні рослини від самих різних шкідників.
  • універсальні протруйники. Найбільш ефективні препарати, що поєднують в собі якості як фунгіцидів, так і інсектицидів. Ці речовини забезпечують найбільший захист вашому врожаю.

Протруйники насіння випускаються в різній формі і застосовуються різними способами. Найбільш поширена форма випуску препаратів - це водорозчинні емульсії і концентрати. Також є протруйники для сухої обробки у вигляді порошку. Обробка насіння проводиться, як правило, способом замочування або обприскування. Після такої обробки насіння просушують до певного стану або висівають, або відправляють на нетривале зберігання.
Протруйники зарекомендували себе як ефективні засоби підвищення врожаю різних сільськогосподарських культур. Вони успішно застосовуються на полях України при вирощуванні картоплі, кукурудзи, різних зернових культур (пшениці, жита, ячменю, вівса), буряка і багатьох інших. Складно переоцінити переваги такого простого і доступного способу значного підвищення врожаю, як передпосівне протруювання насіння спеціальними препаратами.

Купити протруйники насіння оптом в професійній фасовці з доставкою по Україні ви можете вже зараз, на сайті магазину "Оптоманія".