Про нас

Насіння, Добрива, Гербіциди, Краплинний полив — понад 15 тис. разів щодня вводять ці слова в пошукові системи Інтернету дачники та городники, фермери та підприємці, студенти та школярі.
У нас Ви можете не тільки купити насіння, агрохімію, добрива оптом і в роздріб, а й почерпнути багато потрібної інформації про той чи інший товар. Адже кожен товар має опис (інструкцію застосування), фото (відео), відгуки, оптову ціну. Розділ «Статті» постійно поповнюється корисною інформацією по темі «Дача, Сад, Город».
Натисніть і перетягніть
Інтернет-магазин «ОптоМанія» представляє більше 1000 найменувань товарів для дому, дачі, саду, городу за найнижчими цінами в Україні (ціни від виробників, відсутність посередників). У нас Ви можете купити
Насіння оптом і в роздріб — пакетовані і вагові насіння вітчизняних та закордонних виробників
Добрива оптом і в роздріб — мінеральні добрива (1 кг., мішки), органічні добрива, комплексні добрива
Агрохімія оптом і в роздріб (засоби для захисту рослин, саду, будинку) — гербіциди, пестициди, інсектициди, фунгіциди, родентициди
Грунти, субстрати, торфосуміші
Все для поливу, краплинний полив

Товари для розсади оптом і в роздріб — торф'яні горщики, торф'яні таблетки, розсадники, касети для розсади
Агроволокно / спанбонд
Біопрепарат на основі бактерій «Водограй»
Сітка огіркова шпалерна
Горщик для орхідеї
Плівка теплична

Наша пропозиція зацікавила безліч людей по всій Україні. Це і власники магазинів (торгових точок) оптової і роздрібної торгівлі; фермери; і просто люди, які вміють економити. Вивчіть наші оптові ціни і приєднуйтесь до нас!
Ми завжди раді співпраці з кожним, виявили інтерес до нашої продукції!