Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!

Повернення товару

Беручи до уваги особливості віддаленого продажу й доставки, - ми зобов'язуємося повернути гроші або обміняти товар, якщо він не влаштовує клієнта при дотриманні умов. Якщо ви залишилися не задоволені придбаної вами продукцією, будь-який товар, куплений в нашому інтернет-магазині, може бути повернутий або обміняний. Ця процедура пройде без ускладнень, якщо дотримуватися простих правил.

Терміни, умови та порядок повернення товарів належної якості.

• Звернення з претензією надійшло не пізніше 14 днів з дня отримання товару покупцем.
• Товар може бути повернутий у той самий спосіб, що і був отриманий, в оригінальній упаковці з супровідними документами, без пошкоджень.

Терміни, умови та порядок повернення товарів неналежної якості.

• Звернення з претензією надійшло не пізніше 14 днів з дня отримання товару покупцем.
• Товар може бути повернутий у той самий спосіб, що і був отриманий, в оригінальній упаковці з супровідними документами, без пошкоджень.
• Покупець повинен упевнитися, що товар не став неналежної якості в процесі доставки. Перевіряйте упаковки на цілісність відразу при отриманні товару. У разі виявлення зовнішніх пошкоджень посилки, або порушень при транспортуванні, завантаження-вивантаження або зберіганні товару (відповідність маркування на упаковці) - одержувач має право скласти претензію (скаргу) і отримати від перевізника відшкодування збитку в межах страхової суми. Всі відправки застраховані за сумою товару.

Товар, що повертаеється, - можна відправити службою доставки. Також повернення можна зробити в робочий час на нашу адресу: г. Одесса, ул. Фабрична, 27/74.

При оформленні повернення товарів належної або неналежної якості - відшкодовується тільки вартість товару. Витрати на пересилку, комісії та інші можливі супутні витрати не відшкодовуються і повністю покриваються покупцем.
Гроші, сплачені за товар, - повертаються покупцеві протягом 1-5 робочих днів. Повернення грошей здійснюємо на картку ПриватБанку або іншим способом за домовленістю.

Ми цінуємо нашого клієнта, тому завжди готові до розгляду подібних ситуацій і прагнемо до пошуку найбільш зручних для вас рішень.