Графік роботи:
Пн-пт: з 9:00 до 18:00.
Сб: з 9:00 до 15:00.
Нд: вихідний.
Контактна особа:
Дарья
Адреса:
Одеса, вул. Фабрична, 27/74
Вирощуванням грибів сьогодні займаються дуже багато. Гриби вирощувати можна не тільки в комерційних масштабах, але і на приватних ділянках. Для цього ми Вам пропонуємо купити оптом міцелій грибів в нашому інтернет-магазині. Вирощувати гриби на дачних ділянках простіше, ніж багато інших культур.
Коли говорять про штучне вирощування грибів, найчастіше мають на увазі печериці. Однак це помилкова думка, багато інших видів цієї корисної продукції з успіхом вирощуються. В першу чергу це глива і опеньки (ці гриби найдешевші і прості у вирощуванні). Такі види грибів, як білий, шиітаке, грузді, підосичник так само ростуть і радують урожаєм в штучних умовах.
Способів вирощування грибів існує кілька. Але є різниця, вирощувати міцелій грибів у промислових масштабах для продажу готової продукції, або вирощувати гриби вдома, на приватній ділянці. Залежно від сорту, гриби можна вирощування в спеціальних приміщеннях (це може бути льох, сарай або теплиця) або на відкритому повітрі. Звичайно, при комерційному підході вирощування на відкритому повітрі не розглядається. А ось для вирощування грибів в домашніх умовах, для себе, варто звернути увагу на такий спосіб. Він не приносить урожай цілий рік, але і зусиль вимагає мінімальних.
Для вирощування грибів в саду вам будуть потрібні невеликі колоди, напиляні обов'язково зі свіжих стовбурів дерев. підійдуть і колоди одне-двох річної давності, але ростуть гриби сильно зношують дерево, і ресурс вашої домашньої грибної ферми буде менше. Крім цього, такі Поліна рекомендується попередньо вимочити у воді приблизно тиждень (деревина повинна бути вологою, до свіжих стовбурів це не ставитися). Сорт деревини особливої ролі не грає, але краще використовувати ті види дерева, на яких гриби ростуть у природних умовах. По всій поверхні в полінах робляться лунки будь-яким способом (найпростіше насвердлити дрилем отворів на глибину 3-4 см). В лунки закладається трохи (щіпка) міцелію грибів і потім вона закупорюється тирсою або просто паперовими пижами для фіксації.
Поліна з міцелієм грибів обов'язково повинні знаходиться в стані 80-90% вологості. При необхідності потрібно розбризкувати воду. Також до проростання міцелію пеньки можна вкрити поліетиленовою плівкою - це утримає вологу, не даючи їй випаровуватися. Тут ви можете купити тепличну плівку. До проростання їх можна тримати в підвалі або будь-якому іншому, дуже бажано - вологому приміщенні. Ні в якому разі не допускається потрапляння сонячних променів!
Міцелій грибів проростає приблизно за 2-3 місяці. Він пронизує все дерево зсередини, і якщо ви бачите на поверхні молоду порослі - значить все добре. І тепер ви можете переносити поліна на їх постійне місце. Це повинно бути затінене місце, наприклад в саду. Чурки з пророслим міцелієм прикопують в землю, неглибоко, 10 см цілком достатньо. Подальший догляд дуже простий. Всього лише потрібно не забувати про те, що зростаючим грибам необхідна волога, і в суху погоду їх потрібно поливати. І звичайно - не забувати збирати урожай.
Таким простим способом можна вирощувати міцелій грибів практично всіх видів. Грошові вкладення при такій технології мінімальні. А ось при висадці декількох сімейств грибів ви забезпечите себе і ваших родичів якісним, корисним і смачним продуктом.
Міцелій грибів купити оптом в інтернет-магазині "Оптоманія" ви можете з доставкою по Україні.