Увага! У зв'язку з регулярними повідомленнями про повітряну тривогу в Одесі, - можливі затримки з обробки/відправлення замовлень. Ми дуже намагаємося швидко обробляти заявки та вчасно відповідати на вхідні дзвінки, але, на жаль, не завжди це можна здійснити. Наша компанія працює в умовах воєнного стану в країні, і з метою безпеки ми не можемо і не повинні ігнорувати ті правила та заходи, які передбачені під час комендантської години та під час повітряної тривоги. А на це витрачається багато часу. Дякуємо за розуміння. Слава Україні! Перемога за нами! Все буде Україна!

Цінові умови

На сайті в описі товарів вказані оптові та роздрібні ціни. Активною є ціна, на якій стоїть перемикач. Покупець сам обирає ціну (опт або роздріб), за якою купує товар. При цьому повинні бути дотримані умови оптової закупівлі.

Оптові ціни

На сайті в описі товарів вказані гуртові ціни. Весь асортимент товарів за оптовими цінами можна побачити в оптовому прайс-листі.
Оптовою закупівлею вважається заявка на загальну суму від 400 грн. При цьому кількість позицій товарів у заявці не має значення.
Товар за оптовими заявками відпускається упаковками або у кратному кількості десяти. Кількість в упаковці зазначено в оптовому прайс-листі.
Виключення! Незалежно від кількості позицій в заявці і загальної суми заявки, відпускаємо за оптовими цінами:

В інших випадках діє роздрібна ціна на товар.
Знижки! Періодично в інтернет-магазині "Оптомания" проводяться різні короткострокові і довгострокові акції, які передбачають знижки на товари або групи товарів. 
Знижки на товари діють при оформленні замовлення тільки через "кошик".